הבית ואני

מי אני? מי א נ י ?

ואו איזו שאלה… מורכבת, כבדה, פילוסופית…

ואולי לאו דווקא. אולי יש לשאלה הזו תשובה פשוטה…

מי אני? כל מילה בבלוג הזה היא אני, כל ההתרחשויות החוויות והזכרונות שלי הם מי שאני… מה שאני בוחרת להגיד, היחסים שלי עם אחרים, מה שאני אוהבת ולא אוהבת לעשות הם אני, הגישה שלי, התפיסה שלי… אז הבלוג הזה הוא חלק ממני, הוא לא כל מה שאני, וגם הדף הזה שמציג את עצמי הוא לא כל מה שאני, אלא חלק קטן בפאזל הגדול.

השם שנבחר עבורי הוא מיטל, לקח לי כמה שנים לאהוב ולהתחבר אליו, בעיקר בזכות הטיול בדרום אמריקה שהביא אותי לתרגם למקומיים את השם ופתאום הצליל והמשמעות גרמו לי להרגיש שיש פה במה להתגאות… Aqua De Rocio. אני גרה בשיזף, יישוב קהילתי חדש בן כמעט 6 שנים וממוקם ברמת הנגב. אם תנחתו בו באמצע הלילה תחשבו שהגעתם לחור מטורף. אבל אם תגיעו ותהיו מרוכזים בדרך (ולא רק ב-waze), תבינו שזה דווקא בכלל לא חור – כ-30 דקות מבאר שבע, שהיא כבר ממש עיר ענקית! שיזף – ישוב שיש בו 15 משפחות, 35 ילדים! ומכיל משפחות שהן דתיות וכאלו שהן חילוניות. אנחנו מהצד החילוני…

נחזור אליי – אני נשואה לאשל, כבר כמעט 5 שנים ולנו שלוש בנות מתוקות להפליא, אובייקטיבי למדי, תשאלו את כל מי שמכיר אותנו 🙂 קמה בת 3.7 יעלה בת 1.10 ותמרה בת חודשיים. כולן נולדו באותו הקראוון שבשיזף. היום אני מגדלת את תמרה ויעלה בבית בשמחה (לרוב) ובכיף (לרוב) וקמה מצטרפת אלינו בצהריים.. השקיעה מבשרת את בואה של ארוחת הערב ולאט לאט היום מסתיים לו.

בשנתיים האחרונות אני עובדת במכינת הנגב, מלווה את תחום הבוגרים של המכינה ברבע משרה, זהו תחום מאתגר ומעניין שמצריך יצירתיות ולמידה תוך כדי תנועה.

בשנה האחרונה הצטרפתי לקורס הנחיית הורים בחברת SmallTalk ואני בעיצומו!

מעבר לזה אני נהנית ללמוד מספרים בנושאי הורות חינוך זוגיות נשיות ועוד… נהנית לקרוא בלוגים בנושאי קיימות, הורות, "החיים", תזונה טבעית, עצמאות כלכלית ונהנית ללמוד באמצעות קורסים אינטרנטיים אצל מומחי תוכן – כרגע לומדת קורס זוגיות ומיניות שמצליח לחדש ולפתח את המחשבה.

נסתפק בזאת לבינתיים… מבטיחה לחשוף עוד חלקים ממני בהמשך 🙂

באהבה רבה, מיטל